OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30 lipca 2017

Kategoria: Ogłoszenia Parafialne

 1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

 2. Informujemy parafian, że od 1 lipca wprowadziliśmy wakacyjny porządek odprawiania Mszy św.. Szczegółowy plan na tablicy informacyjnej przed kościołem. Kancelaria parafialna czynna: we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 18.00, zaś w sobotę od 10.00 do 11.00.

 3. Dziś po Mszach św. o godz. 13.00 i 18.30 poświęcenie pojazdów mechanicznych.  Złożone ofiary będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

 4. W poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Loyoli kapłana.

 5. We wtorek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego Biskupa i Doktora Kościoła. W tym dniu przypada  73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zachęcamy do modlitwy za poległych, o których będziemy pamiętali podczas Mszy św.

 6. Zgodnie z apelem Episkopatu Polski zachęcamy wiernych do zachowania trzeźwości w miesiącu sierpniu, który jest okresem ważnych wydarzeń w dziejach naszego narodu.

 7. W środę o godz. 18.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 8. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya kapłana. Z racji pierwszego piątku miesiąca spowiedź z rana podczas Mszy św., a po południu od godz. 18.00.

 9. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 o Niepokalanym Sercu N.M.P.. W tym dniu kapłani i szafarze udadzą się z Komunią św. do chorych.

 10. W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego.

 11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, przynoszone do zakrystii i wpłacane na konto parafialne na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.