OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 1 października 2017

Kategoria: Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nieszpory o godz.18.00. Dziś także o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci I Komunijnych zaś o godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych.

  2. W poniedziałek wspomnienie św. Aniołów Stróżów, a o godz. 17.00 zebranie Zespołu Caritas.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zaś w czwartek św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

  4. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź z rana podczas Mszy św., a po południu od godz. 18.00.

  5. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. Kapłani  i szafarze udadzą się z Komunią do chorych. Także w tym dniu wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

  6. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.45. W każdy poniedziałek, w sposób szczególny, na różaniec zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Także rozpoczynamy przyjmowanie wypominek za zmarłych i intencji Mszy św. na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.

  7. W przyszłą niedzielę obchodzony będzie w całej Polsce Dzień Papieski. Zachęcamy wiernych do włączenia się centralne obchody w Warszawie oraz zbiórkę pieniężną na fundusz dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

  8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odeszli:

+ Józef Sarnociński l.86. Msza św. w miesiąc po śmierci będzie odprawiona 26.10.17 r. o godz. 7.00.