OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 8 października 2017

Kategoria: Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nabożeństwo różańcowe oraz w ciągu tygodnia o godz.17.45.

  2. Dzisiaj jest obchodzony w całej Polsce Dzień Papieski. Zachęcamy wiernych do włączenia się w centralne obchody w Warszawie oraz w zbiórkę pieniężną na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

  3. Jutro wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  5. W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii  s. Loretanki, które  będą mówiły o modlitwie różańcowej i zachęcały do jej odmawiania nie tylko październiku, ale i w następnych dniach. Również w tym dniu zapraszamy rodziny wraz  z dziećmi i wszystkich parafian na Różańcowy Festyn Rodzinny, który odbędzie się w tym dniu w godz.15 – 17. Przewidziano min. Różańcowe kolorowanki, tajemnice różańca dla dzieci, rodzinne animacje z chustą integracyjną, wspólne śpiewanie z pokazywaniem, wspólny różaniec oraz  coś na słodko.

  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę jak i przynoszone do zakrystii oraz wpłacane na konto parafialne na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.