OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12 listopada 2017

Kategoria: Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

  2. Dziś przypadają imieniny ks. Witolda Karpowicza. Życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w życiu osobistymi kapłańskim. Również dzisiaj zbiórka do puszek w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym na pomoc chrześcijanom z Syrii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  3. Jutro wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  5. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 i adorację do godz. 18.30.

  6. W piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy zaś w sobotę bł. Karoliny Kózkówny , dziewicy i męczennicy.

  7. Za tydzień o godz. 12.30 w dolnym kościele kolejna Msza św. przygotowująca dzieci  do I Komunii św., zaś w poniedziałek 20.11.17 r. o godz. 19.15 zebranie rodziców tych dzieci. Także w tę niedzielę w kruchcie kościoła wolontariusze Młodych Gniewnych w ramach akcji Spełnij Jedno Marzenie będą rozdawali listy św. Mikołaja napisane przez dzieci z domów dziecka, ubogich rodzin i misji. Zachęcamy do udziału w akcji przez realizację marzeń z listu dziecka. Prezenty będzie można złożyć 26.11.17 r. /niedziela/ w sali w dolnym kościele.

  8. W przyszłą niedzielę na zakończenie Roku Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15 zakończona odmówieniem Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  9. Trwa w naszej parafii misja ewangelizacyjna braci ze wspólnot neokatechumenalnych. Pukają oni do drzwi by wspólnie się modlić i dzielić wiarą w Chrystusa Zmartwychwstałego. Zachęcamy do otwierania przed nimi swoich drzwi.

  10. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odeszli:

+ Alfreda Gadomska l. 82 zam. ul. Gorlicka 6. Msza św. w miesiąc po śmierci będzie odprawiona 6.12.17 r. o godz. 19.15.